Lura legesenter
Lura legesenter er et legesenter lokalisert i Sandnes, og tilbyr et utvalg av
Tilbakemeldinger fra pasienter indikerer et behov for forbedringer knyttet til
Informasjon om legesentre - Lura legesenter
Tilgjengelighet
- Inngang for personer i rullestol
- Parkering for personer i rullestol
- Toalett for personer i rullestol
Fasiliteter
- Toalett
Planlegging
- Avtale anbefales
Betaling
- Debetkort
- Kredittkort
- NFC-betaling med mobil
Kundeanmeldelser
Lura legesenter har en vurdering på 3.1 ut av 5 basert på over 11 anmeldelser på Google
Jeg ville bare levere en prøve 10 minutter før åpningstiden. Det var to ansatte som pratet sammen i resepsjonen. Da jeg banket forsiktig på vinduet fikk jeg et veldig surt svar at de åpnet kl. 8 og at jeg ikke kunne legge prøven fra meg i luken, selv om navn og personnummer var skrevet på posen. Da ventet jeg, leverte prøven og gikk. Hva var hensikten med dette? Det må være vanskelig å ha en slik jobb når du tydeligvis misliker så sterkt å hjelpe pasientene!!
Telefontid frem til kl 15, men kl 13:43 kommer vi til en brå, kort og sur fremtone på telefonsvareren: Vi har nå stengt, ta kontakt med Sandnes Legevakt... Ikke om eventuelle nye åpningstider eller noe! Skammeligt, jeg trenger hjelp og dette vil jo ikke legevakt hjelpe med når legekontorene er åpne!
Bra legesenter, men misfornøyd over at de kun har fax en kan sende meldinger til. Jeg har ikke faxemuligheterer på printer. ALLE har da en e-post-adresse i dag! Fax er ute.
For en UTROLIG sur resepsjonist som alltid skal besvare så surt og lite forståelsesfull!
Veldig fornøyd med legen og legesenteret
Informasjon om Lura legesenter
Adresse
Lura legesenter ligger på Luramyrveien 19, 4313 Sandnes, Norge
Telefon
Telefonnummeret til Lura legesenter er +47 51 70 74 70
Nettsted
Nettstedet til Lura legesenter er: luralegesenter.no
Åpningstider
Mandag: 08:00–15:00
Tirsdag: 08:00–15:00
Onsdag: 08:00–15:00
Torsdag: 08:00–15:00
Fredag: 08:00–15:00
Lørdag: Lukket
Søndag: Lukket
