Vitusapotek Gjøvik

📍 Apoteker i Gjøvik

Vitusapotek Gjøvik

8.1

Vitusapotek Gjøvik

Vitusapotek på Gjøvik tilbyr et bredt utvalg av reseptbelagte og reseptfrie legemidler, samt helserådgivning. De legger vekt på å gi en serviceinnstilt og imøtekommende opplevelse for alle besøkende. Apoteket er en viktig samfunnsinstitusjon, og streber etter å være en pålitelig kilde til helserelatert informasjon.

Med et fokus på profesjonalitet og et vennlig personale, har Vitusapotek Gjøvik etablert seg som et apotek mange setter pris på. De tilbyr kvalitetsmedisiner og er kjent for å være omsorgsfulle og gi god veiledning. Apoteket er lett tilgjengelig og representerer en viktig helsetjeneste i Gjøvik.

Informasjon om apoteker - Vitusapotek Gjøvik

Tjenestealternativer

  • Henting i butikk

Tilgjengelighet

  • Inngang for personer i rullestol
  • Parkering for personer i rullestol

Tilbyr

  • Retur av legemidler

Planlegging

  • Hurtigbetjening

Betaling

  • Debetkort
  • Kredittkort
  • NFC-betaling med mobil

Vitusapotek Gjøvik er på plass 2 av 6 i apoteker i Gjøvik

Kundeanmeldelser

★★★★★
★★★★★

Vitusapotek Gjøvik har en vurdering på 4.4 ut av 5 basert på over 27 anmeldelser på Google

Anna Larsen

Kjempe flott betjening som er klar til å hjelpe og komme med råd.Anbefales

Anna Larsen ☆ 5/5
Vidar Holst

Flott apotek, super service og blid betjening. Anbefales

Vidar Holst ☆ 5/5
Peter Lejondahl

Dere veldig proffesionelle. Dere er omsorgsfulle. Å så er dere veldig pene.

Peter Lejondahl ☆ 5/5
Robert Jonli

Fint apotek og helt topp service.

Robert Jonli ☆ 5/5
Roger Løken

Storartet på alle måter

Roger Løken ☆ 5/5
Damian Everest

Here is a pharmacy where you can buy some drugs and other things you need like cream the receptions are very great if pharmacies

Damian Everest ☆ 5/5
Михаил

Всё прошло отлично, фармацевт быстро нашла нужное лекарство.

Михаил ☆ 5/5

Informasjon om Vitusapotek Gjøvik

Adresse

Vitusapotek Gjøvik ligger på Nedre Torvgate 3, 2815 Gjøvik, Norge

Telefon

Telefonnummeret til Vitusapotek Gjøvik er +47 61 14 59 00

Nettsted

Nettstedet til Vitusapotek Gjøvik er: vitusapotek.no/apotek/NO/Innlandet/Gj%C3%B8vik/Vitusapotek-Gj%C3%B8vik

Åpningstider

Mandag: 08:30–16:30
Tirsdag: 08:30–16:30
Onsdag: 08:30–16:30
Torsdag: 08:30–16:30
Fredag: 08:30–16:30
Lørdag: 09:00–14:00
Søndag: Lukket

Kontakt Vitusapotek Gjøvik

    Lignende alternativer til Vitusapotek Gjøvik

    Go up